İnşaat sektörünün güvenilir ve dürüst yüzü olmak için sektörünün en deneyimli isimleri tarafından kurulan firmamız, hazır beton, inşaat demiri ve diğer inşaat malzemeleri satışının yanında geleceğe güvenli ve sağlam yapılardan bakmanız için dayanıklı ve sağlam yapılar inşaa etmektedir. Her zaman bir işi, ehli olan insanların yapması gerektiğini destekleyen ve bilinçli tüketim için toplumsal bilinçlendirmenin gerekli olduğunu düşünen bir bakış açısına sahip olduk. Bu bağlam da; tecrübenin sektör deneyimi ile kazanıldığını ve yaşanan problemlerin bir işin tüm detaylarını hesaplama da faydalı olduğunu zaman içerisinde özümsedik. ALO beton olarak; 20 yıldır inşaat ve hazır beton sektöründe üretim, sevkiyat, üretim öncesi ve sonrası tetkikler ve takipler yaparak uzmanlaşan kadromuz ile, tüm müşterilerimize kaliteli ve dürüst hizmeti en makul fiyatlarla sorunsuz ve disiplinli bir şeklide sunmaktan memnuniyet duymaktayız.

 

Başarı için benimsediğimiz ilkeleri sırası ile şöyle belirtmek isteriz;

  • İhtiyaç Tespiti
  • Doğru Planlama
  • Donanımlı Ekip
  • Zamanında Takip
  • Titiz Çalışma
  • Verimli Sonuç

    İnşaat sektörünün güvenilir ve dürüst yüzü olmak için sektörünün en deneyimli isimleri tarafından kurulan firmamız, hazır beton, inşaat demiri ve diğer inşaat malzemeleri satışının yanında geleceğe güvenli ve sağlam yapılardan bakmanız için dayanıklı ve sağlam yapılar inşaa etmektedir. 20 yıldır inşaat ve hazır beton sektöründe üretim, sevkiyat, üretim öncesi ve sonrası tetkikler ve takipler yaparak uzmanlaşan kadromuz ile, tüm müşterilerimize kaliteli ve dürüst hizmeti en makul fiyatlarla sorunsuz ve disiplinli bir şeklide sunmaktan memnuniyet duymaktayız.

Bilgi almak ve hizmetlerimizden faydalanmak için lütfen iletişim bölümünden bize ulaşınız. Teklif talebinde bulunmak ve keşif yaptırmak için bizi arayabilirsiniz.