Hazır Beton Fiyatları  Beton Fiyatları  Beton Metreküp Fiyatları │ Beton Birim Fiyatları │ Güncel Beton Fiyatları │ Concrete
 

Basınç Dayanım Sınıfı En Düşük Silindir Dayanımı En Düşük Küp Dayanımı Beton Fiyatları
Concrete N/mm² N/mm² Birim/m³
C 8/10 8 10 170,00 TL
C 12/15 12 15 172,00 TL
C 16/20 16 20 176,00 TL
C 20/25 20 25 180,00 TL
C 25/30 25 30 185,00 TL
C 30/37 30 37 190,00 TL
C 35/45 35 45 200,00 TL
C 40/50 40 50 225,00 TL

Not: Yukarıda belirtilmeyen C 40 üzeri beton sınıfları ile Şap ve Visko beton (akıllı beton) siparişlerinizde dikkate alınmaktadır. Fiyatlara KDV Dahil değildir.
Fiyatlar gösterge amaçlıdır. Herhangi bir bağlayıcılığı yoktur. Şantiye adresinizi belirterek fiyat teklifi almak için bizi arayınız.

* Fiyat teklifi almak ve Hazır Beton fiyatlarını öğrenmek için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.
* Daire karşılığı beton teklifleriniz değerlendirilmektedir. Daire lokasyonu bizim için önemlidir.
* Hazır beton fiyatları hammadde (çimento, agrega, kum, taştozu, motorin) maliyetlerindeki artış ve azalışlardan etkilendiği
   için vereceğimiz hazır beton fiyat teklifleri max. 1 hafta süre için geçerlidir.

ALO Beton, Beton Fiyatları, Demir Fiyatları, Endüstriyel Zemin, Kiralık Pompa, Endüstriyel Zemin, Zemin Teknolojileri, Epoksi, Şap Pompası, Demir Fiyatları, İnşaat Demiri, Beton Fiyatları, Hazır Beton, Endüstriyel Zemin uygulamaları, Baskı Beton, Epoksi, Kiralık Şap Pompası, Demir, günlük fiyatlar, güncel fiyatlar, inşaat demiri fiyatları, hazır beton fiyatları, endüstriyel zemin zemin sistemleri, baskı beton uygulama, zemin kaplama, kiralık beton pompası, kiralık mikser, epoksi, beton sınıfları, ataşehir beton, üsküdar beton, kadıköy beton, ümraniye beton, maltepe beton, sultanbeyli beton, sancaktepe beton, kartal beton, pendik beton, bostancı beton, istanbul beton, beton firmaları, gebze beton, kocaeli beton,darıca beton, dilovası beton, dökme çimento, torba çimento fiyatları, nuh çimento, akçansa çimento, bolu çimento, vadeli beton fiyatları, nakit beton fiyatları, Alo Beton, Beton Fiyatları, Demir Fiyatları, Endüstriyel Zemin, Kiralık Pompa, Endüstriyel Zemin, Zemin Teknolojileri, Epoksi, Şap Pompası, Demir Fiyatları, İnşaat Demiri, Beton Fiyatları, Hazır Beton, Endüstriyel Zemin uygulamaları, Baskı Beton, Epoksi, Kiralık Şap Pompası, Demir, günlük fiyatlar, güncel fiyatlar, inşaat demiri fiyatları, hazır beton fiyatları, endüstriyel zemin zemin sistemleri, baskı beton uygulama, zemin kaplama, kiralık beton pompası, kiralık mikser, epoksi, beton sınıfları, ataşehir beton, üsküdar beton, kadıköy beton, ümraniye beton, maltepe beton, sultanbeyli beton, sancaktepe beton, kartal beton, pendik beton, bostancı beton, istanbul beton, beton firmaları, gebze beton, kocaeli beton, darıca beton, dilovası beton, dökme çimento, torba çimento fiyatları, nuh çimento, akçansa çimento, bolu çimento, vadeli beton fiyatları, nakit beton fiyatları

 

 

Başarı için benimsediğimiz ilkeleri sırası ile şöyle belirtmek isteriz;

  • İhtiyaç Tespiti
  • Doğru Planlama
  • Donanımlı Ekip
  • Zamanında Takip
  • Titiz Çalışma
  • Verimli Sonuç

1 hazır beton mikseri kaç metreküp (m³) beton alır? Hazır beton taşıyıcı mikserleri 6 ila 12 metreküp arasında değişen kapasitelere (kazan haznesine) sahiptirler. Firmadan firmaya değişen beton mikseri kapasitesi ile ilgili olarak ortalama bir rakam vermek gerekirse 8 m³ kazanın dikkate alınabileceği varsayılabilir. Burada dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesi ise şudur ki beton standartlarına göre mikserin tamamını doldurmak doğru değildir; en fazla %80 kapasiteye kadar doldurulmasının doğru olacağı kabul edilmektedir. Kara yolları kanununa göre yasal tonaj 7,5 - 8 m³ arasında aracın dara ağırlığına göre değişmektedir.O halde örneğin 8 m³ kapasiteye sahip mikser kazanının %80 oranında betonla doldurulduğu kabul edilirse, bu 1 adet mikserin 7,50 m³ beton taşıdığı söylenebilir. Beton sipariş etmeden önce beton dökülecek alanın kaç metrekare olduğu hesaplanmalı ve bu alana kaç cm yüksekliğinde beton dökülecek ise bu yükseklik metrekare ile çarpılarak ihtiyaç duyulan beton metreküpü hesaplanmalıdır. Örneğin; Evinizin otoparkına beton dökeceksiniz. otoparkın genişliği = 10 metre, uzunluğu 8 metre ise (8x10=80 m² ) 80 metrekare bir alana beton dökmeniz gerekiyor demektir. Beton metreküpü hesaplanırken bulunan metrekare ile beton dökmek istediğiniz yükseklik çarpılarak ihtiyaç duyulan betonun hacmi hesaplanır. Yani; 80 metrekare otoparkınıza 10 cm yüksekliğinde beton dökmek istiyorsanız (80x0,1=8 m³) 8 metreküp betona ihitiyacınız var demektir.

2019 hazır beton fiyatları liste haline getirilerek siz değerli takipçilerimiz için ayrı ayrı derlendi. Hazır beton m³ fiyatları, 2019 yılı en güncel grobeton, şap, C14, C16, C20, C25, C30, C35, C40, C45, C50 beton pompalı, pompasız ve mikserli fiyatları hakkında detaylı tablomuza şimdi hep birlikte göz atalım. 1 m³ Hazır Beton 2019 Fiyatı ne kadar? Fiyatlara KDV Dahil değildir. Kesinlik arz etmez. Nakliye hariçtir. Mikserli döküm fiyatlarıdır. Pompalı dökümler de pompa kira ücreti alınmaktadır. Hazır Beton fiyatlarında şantiye ile beton temini sağlanan beton santrali arasındaki mesafeye göre fiyatlarda artış görülebilir. Beton santrali ile şantiye arasındaki mesafe arttıkça nakliye ücretleri fiyatlara yansıtılabilir. Bu açıdan beton teklifi alırken şantiye adresinizi doğru ve net şekilde belirtiniz. Her ticarette olduğu gibi burada da toptan ve parekende ya da peşin veya vadeli ödeme durumları fiyatların değişken olmasına neden olabilmektedir. Örneğin 100 m³ beton siparişiniz ile 5.000 m³ beton siparişiniz arasında fiyat farkları ortaya çıkabilmektedir. Diğer taraftan peşin ödemelerde iskonto oranları bazen yüz güldürebilmektedir.

Bilgi almak ve hizmetlerimizden faydalanmak için lütfen iletişim bölümünden bize ulaşınız. Teklif talebinde bulunmak ve keşif yaptırmak için bizi arayabilirsiniz.