İnşaat sektörünün güvenilir ve dürüst yüzü olmak için sektörünün en deneyimli isimleri tarafından kurulan firmamız, hazır beton, inşaat demiri ve diğer inşaat malzemeleri satışının yanında geleceğe güvenli ve sağlam yapılardan bakmanız için dayanıklı ve sağlam yapılar inşa etmektedir. 20 yıldır inşaat ve hazır beton sektöründe üretim, sevkiyat, üretim öncesi ve sonrası tetkikler ve takipler yaparak uzmanlaşan kadromuz ile,  tüm müşterilerimize kaliteli ve dürüst hizmeti en makul fiyatlarla sorunsuz ve disiplinli bir şeklide sunmaktan memnuniyet duymaktayız.

Başlıca Hizmetlerimiz;

responsive

HAZIR BETON

Hazır beton fiyatlarını öğrenmek ve beton fiyatları teklif talebinde bulunmak için bizi arayabilirsiniz. Uzman kadromuz ile sizlere İstanbul Anadolu Yakası ve Kocaeli bölgesinde size hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Güncel Beton fiyatları, hakkında bilgi almak için lütfen lokasyon belirterek teklif talebinde bulunun.

responsive

İNŞAAT DEMİRİ

Günlük demir fiyatları ve inşaat demiri ile alakalı fiyat listesi için bizi arayabilirsiniz. Sitemizde güncel demir fiyatlarını bulabilirsiniz. Demir fiyatları 12:30’dan sonra net açıklanmaktadır. Günlük Demir Fiyatları‘nı öğrenmek için bizi arayabilir şantiye adresinizi belirterek teklif talebinde bulunabilirsiniz.

responsive

ENDÜSTRİYEL ZEMİN SİSTEMLERİ

Endüstriyel Zemin Kaplamaları kullanım alanları son derece geniştir. Endüstriyel Zemin uygulamalarımız; Epoksi uygulama, Yüzey Sertleştirici, yol ve saha beton, şap beton, baskı beton, pvc zemin uygulama, şap uygulama, akrilik zemin, epoksi kaplama, beton parlatma, akaryakıt zemin uygulama.

responsive

KİRALIK ŞAP POMPASI

Kiralik beton pompası, kamyon üstü beton pompası, sabit beton pompası, püskürtme beton pompası, kiralama, transmikser, beton pompası, beton santrali, kiralık transmikser, kiralık beton pompası, beton pompası kiralama, transmikser kiralama, beton pompası satışı, transmikser satışı, kiralık şap pompası.

responsive

İNŞAAT & TAAHHÜT

Şirketin ana faaliyet konularından olan taahhüt alanında, birim fiyat, maliyet + kar, götürü veya anahtar teslimi çerçevelerinde inşaat yapılmaktadır. Konut, ticari ve endüstriyel yapılar inşaat, mekanik ve elektrik ve üst-yapı, alt-yapı, kaba,  ince işler  yapılmaktadır. Kat karşılığı inşaat yapımı, faaliyetlerimiz içerisinde yer almaktadır.

responsive

ZEMİN TEKNOLOJİLERİ

Hizmetlerimiz arasında Geoteknik Mühendislik projeleri (iksa, jet grout, ankraj, temel sistemleri, geosentetik uygulamaları, yol projeleri vs.) hazırlanması yer almaktadır. Bu kapsamda şirketimiz bünyesinde tecrübeli ve geniş mühendis kadrosuyla çok çeşitli projeleri başarıyla tamamlamıştır.

responsive

GÜÇLENDİRME PROJELERİ

Bina güçlendirme, herhangi bir sebeple kolonları, kirişleri, duvarları veya temelleri hasar görmüş binalarda yapılır. Binaların bazı bölümleri, yaşına bağlı olarak çeşitli mukavemetler sonucu yıpranabilir, çürüyebilir veya hasar görebilir. Genç yaştaki bazı binalarda da, zeminden kaynaklanan sorunlar veya deprem gibi sebeplerle tadilata ihtiyaç duyulabilir. Depreme dayanıklı olmayan, hasar görmüş, proje tadilatı gereken binaların güçlendirilmesi gerekir. Bu sebeple bina güçlendirme hizmetlerine veya yöntemlerine ihtiyaç duyulur.

responsive

HAFRİYAT & NAKLİYAT

İnşaat sektörünün vazgeçilmezi olan hafriyat ve yıkım işlerinin hızlı ve komplike bir şekilde yapılması için makine parkını, çağımıza uygun olarak yeni ve son model makinelerle geliştirmiş ekseriyetinde hizmet ağını sadece İstanbul içinde değil, çevre illere kadar yayarak hizmet etmeye devam etmiştir. Hizmetlerimiz; Hafriyat, Derin Kazı Hafriyatları, Yüzeysel Kazı, Dolgu Sıkıştırma, İstinat Duvar ve Taş Perde Yıkımı, Alt Yapı İmalat ve Hafriyatları ve diğer kazı işlerinizi geniş makine parkımız ile yapmaktan memnuniyet duyarız.

responsive

İNŞAAT MALZEMELERİ

Çimento, alçı, strafor, gazbeton, tuğla, kireç, kum, mıcır, adapazarı kumu, izolasyon malzemeleri, membran, asmolen strafor, beton katkıları, su geçirimsizlik katkısı, bims, ytong, plywood, boyabat tuğla, turgutlu tuğla, tuğla, gazbeton, inşaat malzemeleri fiyat listesi, beton Fiyatları, demir fiyatları, inşaat demiri, inşaat malzemeleri, yapı market, kaba inşaat malzemeleri için bizi arayabilir ve teklif talebinde bulunabilirsiniz. Teklif talebiniz bize ulaştıktan sonra en kısa sürede satış ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.